п'ятниця, 21 квітня, 2017, 0:20 Події
СБУ: Кремль готує в Україні нові провокації

Російські спецслужби планують протягом наступних кількох тижнів провести у східних та південних областях України штучні акції, спрямовані на створення негативного іміджу України та розпалювання міжетнічної ворожнечі.

Про це заявив на брифінгу у Києві керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук, повідомляє Укрінформ.

«За нашими даними, такі акції протесту плануються на території Харківської, Херсонської, Миколаївської областей, тобто сходу і півдня нашої держави», – сказав Ткачук, коментуючи спробу спецслужб РФ імітувати протести проти «утисків болгар» в Одесі.

Такі провокації плануються протягом наступних кількох тижнів, уточнив Ткачук: «Є інформація про те, що окремі з них заплановані на першу половину травня».

У СБУ наголосили, що докладуть усіх зусиль для недопущення їх проведення, а також закликали громадян «бути свідомими та пильними і не дозволяти себе втягувати у подібні провокації».

Раніше Ткачук повідомив, що українські правоохоронні органи запобігли запланованій на 13 квітня російськими спецслужбами «акції протесту» в Одесі з боку нібито представників болгарської нацменшини, які нібито зазнають утисків в Україні.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 07:33:42