п'ятниця, 21 квітня, 2017, 15:19 Світ
Кремль допоможе Марін Ле Пен розколоти Європу, – дипломат
Марін Ле Пен. Фото: ZIK/EPA/PAUL DURAND
Марін Ле Пен. Фото: ZIK/EPA/PAUL DURAND

Прихід Марін Ле Пен на президентську посаду у Франції віщуватиме розкол Європи і посилення російської пропаганди.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 19:00–21:00 на телеканалі ZIK) висловив дипломат Володимир Огризко.

«Кремль, за допомогою одіозних політиків, намагається досягнути двох цілей. Перше – провести собі подібних на вищий щабель європейської політики у кожній країні. А друге – розколоти європейську єдність. Адже зрозуміло, що грати проти об’єднаного фронту складніше, ніж проти окремих держав», – каже Володимир Огризко.

Ультраправу кандидатку на пост президента Франції Марін Ле Пен підтримує Володимир Путін. І це не дивно, адже господареві Кремля антидемократична риторика знайома.

«Нічого дивного у тому, що Путін підтримує Марін Ле Пен немає. Вони поділяють схожі думки. Проте існує небезпека для демократичних країн. Потрібно розуміти, що сьогоднішні вибори у Франції – це серйозна справа для усієї європейської спільноти», – наголошує дипломат.

Прихід на президентське крісло Марін Ле Пен стане справжнім святом для Володимира Путіна. Тому що тоді РФ зможе реалізувати план розколу Європи.

«Рука Кремля почала гру, в якій фініш позначений крахом європейської цивілізації. А стартом цієї затії стане обрання у президенти Марін Ле Пен. Далі, ймовірно, виникнуть проблеми між Європою і США. Тоді ж Росія буде себе почувати дуже комфортно. Але я щиро сподіваюсь, що французи візьмуться за голову і не дозволять ультраправим прийти до влади», – додає Володимир Огризко.

Нагадаємо, після нещодавнього візиту Марін Ле Пен до Кремля у французькому місті Бордо відбулись акції протесту проти ультраправого політика. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 21:00:09