п'ятниця, 21 квітня, 2017, 17:02 Економіка
Інноваційна альтернатива сигаретам вже у Львові
<nbsp;>

22 квітня у ТЦ Forum Lviv відкриється перший в місті магазин IQOS

Впізнаваний жест курця – шукати запальничку по кишенях. Тепер від цього можна відвикати. У розвинених країнах Західної Європи та Азії тютюн більше не підпалюють, а нагрівають. З 1 березня IQOS – технологія, що змінила уявлення про куріння в Японії, Швейцарії, Німеччині та більш ніж 10 інших країнах, прийшла до Львова.

IQOS – це система для нагрівання тютюну, менш шкідлива та більш гігієнічна альтернатива для повнолітніх курців. Вперше компанія Philip Morris International презентувала світові інноваційну розробку у 2014 році. Появі продукту на ринку передувало понад 10 років досліджень у швейцарському R&D центрі. Над технологією працювало 430 вчених з різних галузей, та було інвестовано 3 млрд доларів.

Принцип дії ґаджета відрізняється як від звичайних сигарет, так і від електронних. Всередині IQOS – електроніка та спеціальне керамічне лезо, що нагріває тютюн до температури 250-300 градусів замість того, щоб підпалювати його. Завдяки відсутності горіння, при використанні IQOS виділяється на 90-95% менше шкідливих речовин у порівнянні зі звичайними сигаретами.

<nbsp;>

Стіки, що підходять до IQOS, наповнені натуральним тютюном. Це дозволяє зробити використання максимально подібним до звичного курцям процесу. Більш того, технологія нагрівання дозволяє відчути справжній смак тютюну, без горілого присмаку.

Дослідження компанії встановили, що аерозоль IQOS не має негативного впливу на якість повітря в приміщенні. Оскільки горіння відсутнє, немає диму, попелу і неприємного запаху. Тому IQOS можна використовувати вдома, в офісі і в салоні автомобіля.

<nbsp;>

Слідуючи новому тренду, все більше прогресивних закладів оголошують себе IQOS Friendly. Це означає, що в закладі можна підзарядити свій IQOS, позичити у бармена запасний, купити стіки, а також використовувати ґаджет всередині, не виходячи на вулицю.

У Львові IQOS Friendly вже стали: Fashion Club, Rooftop Restaurant Partyfon, De Luxe Night club, Libraria Speak Easy Bar, 4Friends Whiskey Pub, Citadel Inn Hotel, Cafe Centaur, ресторан Mons Pius, клуб-кафе Music Lab, фан-бар «Банка» та кафе «Під клепсидрою».

IQOS можна замовити онлайн на iqos.ua з безкоштовною доставкою, в мережі заправок Socar, в IQOS Friendly закладах, в магазинах Silpo та у фірмових магазинах IQOS Space. Перший бутік IQOS у Львові розпочне роботу 22 квітня у ТЦ Forum Lviv. Завітайте на відкриття®

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 13:43:14