п'ятниця, 21 квітня, 2017, 13:53 Політика
Гройсман: Влада Львова шукала не рішень проблеми зі сміттям, а тих, «хто заважає»
Прем’єр -міністр України Володимир Гройсман. Фото: kmu.gov.ua
Прем’єр -міністр України Володимир Гройсман. Фото: kmu.gov.ua

Прем’єр -міністр України Володимир Гройсман поділився своїми двоякими враженнями від підписаного сьогодні у Львові меморандуму про поводження з твердими побутовими відходами.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Спочатку Володимир Гройсман написав про свої позитивні враження:

«Хороша новина! Нарешті вдалося вирішити питання утилізації львівського сміття! Проблему, яка постала у травні минулого року і вийшла на загальнодержавний рівень, вирішено, хоча, за великим рахунком, це питання було і залишається в компетенції міської влади Львова. Добре, що жителі чудового міста Львів, тепер будуть позбавлені необхідності спостерігати гори побутового сміття під своїми будинками, а навколишнє середовище буде очищене від несанкціонованих звалищ».

Водночас він відзначив, що засмучений через те, що для вирішення проблеми з вивезенням львівського сміття знадобився майже рік.

«Погано, що для цього знадобився майже рік та втручання на рівні Уряду. І це при тому, що місто має достатній бюджет розвитку, аби проінвестувати і розбудову нових полігонів, і будівництво переробних потужностей, або залучити до цього партнерів. Але, на жаль, як я говорив і раніше, львівська міська влада часом шукала не рішень проблеми, а тих, «хто заважає», – написав прем’єр.

Володимир Гройсман написав, що тепер сподівається на те, що «Львів вже скоро забуде про сміттєву проблему».

Нагадаємо, що сьогодні у Львові керівники обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Львівської міської ради та представники органів місцевого самоврядування Львівщини (понад 10 районів області) при посередництві Кабінету Міністрів уклали і підписали спеціальний дворічний Меморандум про поводження з твердими побутовими відходами.

Зазначимо, що 29 травня минулого року на Грибовицькому сміттєзвалищі загорілося сміття. Під час ліквідації пожежі під завалами опинилося і загинуло четверо людей – троє пожежників та один комунальник.

Нагадаємо, 30 січня, Апеляційний суд Львова заборонив використовувати Грибовицьке сміттєзвалище, зобов’язав Львівську міську раду провести його рекультивацію і знайти земельну ділянку під новий полігон ТВП.

У січні 2017 року Прем’єр-міністр Володимир Гройсман відвідав Львів і дав доручення міському голові Андрію Садовому за півроку облаштувати новий полігон. Також Володимир Гройсман дав доручення Львівській ОДА передати Львову земельну ділянку на території Яворівського ДГХП «Сірка» площею 12,5 га.

У лютому 2017 року Гройсман закликав міську владу Львова терміново почати роботи на сміттєзвалищі.

Читайте більше новин на тему: Грибовицьке сміттєзвалище і Сміття у Львові.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 21:24:25