п'ятниця, 21 квітня, 2017, 19:05 Львів
Експерт і нардеп в ефірі ZIKу посварились через ринок землі

Данило Пасько, засновник ГО «Easy business», посперечався із позафракційним нардепом Юрієм Левченком щодо статистики по країнах світу на користь створення ринку землі.

Суперечка відбулася в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK

Нардеп заявив, мовляв у провідних країн світу зростає частка сільськогосподарської землі у державній власності та зауважив, що у Канаді вона становить 94%.

У відповідь Данило Пасько звинуватив Левченка у брехні. «Я є засновником ГО «Easy business», яка займається ліберальними реформами, дерегуляцією, ринком землі і скасуванням мораторію. Ми дуже часто чули маніпуляції, коли з контексту виривали якісь країни і описували ситуацію, яка не відповідає дійсності.

Тому наша команда проаналізувала досвід усіх країн світу і ми випустили звіт по усіх країнах. У ньому вказано, у чиїй власності земля, чи можна її продавати-купувати», – розповів президент клубу випускників Гарвардського університету в Україні.

За словами Паська, коли прозвучав аргумент про Канаду, то він звірив із цифрою у звіті, і побачив, що вона відрізняється. «Виявилось, що у Канаді 65% землі – у приватній власності», – акцентував експерт, спростувавши цифри і щодо США.

Нардеп Левченко спробував заперечити, мовляв статистика експертів не точна і насправді йдеться про землю в користуванні, а не у власності.

Відтак Пасько запропонував Левченку пошукати інформацію в інтернеті, на що нардеп не пристав.

«Свобода» спізнилася десь на 80 років, – зазначив Данило Пасько, провівши також порівняння з комунізмом. – У 1930-х роках прийшла до влади комуністична влада і провела колективізацію. У наших предків забрали землю і сказали: «Було ваше – стало наше». З’явились колгоспи і фактична рабська праця».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 21:05:23