п'ятниця, 21 квітня, 2017, 11:49 Львів
Діти-сироти потребують наставників

Соціальний проект на Львівщині шукає наставників, які готові підтримувати дітей-сиріт дружніми бесідами.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).

Катря після уроків нетерпляче чекає на зустрічі зі своїми наставником. Восьмикласниця розповідає: з кожним роком виникає все більше дорослих запитань.

«Старша людина знає більше, ніж ми. Її життєвий досвід дуже цінний, тому може нам багато пояснити», – говорить Катерина Настасова.

Правила наставництва прості: знаходити час, аби хоч раз на тиждень проводити його з дитиною. Таким добродієм став пан Олег. Він вже півроку приходить до Каті у школу. За цей час вони заприязнилися і розмовляють про все на світі. На наполегливі прохання Каті Олег навіть зареєструвався у соцмережі.

«Ставши другом-наставником, я поставив перед собою кілька завдань. По-перше, я хочу, аби дитина навчилася комусь довіряти. По-друге – не втрачала віру у себе», – розповідає Олег Песко.

Педагоги кажуть, що завдяки такій комплексній роботі значно легше виховувати школярів.

«Ми завжди раді тому, що до нас приходять люди і пропонують свою допомогу. Ми розуміємо, що є речі, які не можемо дітям дати», – коментує директор школи-інтернату №2 Андрій Закалюк.

Цей проект триває вже чотири роки, та потреба у наставництві зростає. Добирають друзів за спеціальними анкетами, а діти розказують, чого саме чекають від наставника. Найпоширеніша відповідь – це друг, який не зрадить.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 03:29:51