четвер, 20 квітня, 2017, 21:52 Політика
Віце-прем`єр пояснила, чому не давала «добро» на призначення заступниці Авакова

Євроінтеграція – це насамперед внутрішні реформи в країні, і тому заступники міністрів з питань євроінтеграції повинні більше зосереджуватись на внутрішній роботі.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявила Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

«Євроінтеграційний інструмент, як забезпечити інституційну спроможність держави реалізовувати євроінтеграційні наміри як «заступники міністрів з питань євроінтеграції», був запропонований ще попередніми урядами», зазначила віце-прем`єр-міністр та уточнила, що йдеться про уряд Арсенія Яценюка.

З її слів, окремі із заступників міністрів залишилися на своїх посадах, а на деякі посади запросили нових людей. Іванна Климпуш-Цинцадзе розповіла про проведені співбесіди та погодження, яке давала на призначення цих людей.

«Не всіх, але це вже окрема історія. Але ми маємо розуміти, що призначення віце-прем’єра з цих питань, чи заступників міністрів з питань європейської інтеграції, вони не вирішують інституційну спроможність держави реалізовувати політику євроінтеграції. Тому важливе забезпечення далі серйозними департаментами, які би мали серйозних фахівців, секторально підкованих», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Відповідаючи на запитання щодо ненадання свого часу згоди на призначення на посаду заступниці міністра МВС з питань євроінтеграції Анастасії Дєєвої, Іванна Климпуш-Цинцадзе пояснила, що на той момент не була готова підтвердити таку пропозицію

«Мені здавалося, що трошки недостатньо досвіду, щоби працювати саме на посаді заступника міністра. Але я хочу сказати, що реально бачу, наскільки віддано і якісно зараз працює пані Анастасія. Я думаю, що через те, що так тяжко відбувалося оригінальне призначення, дає їй додатковий стимул і сили, щоби довести насамперед собі свою спроможність. Тому я могла і помилятися», – додала гостя програми.

Що ж до роботи заступників з питань євроінтеграції, Іванна Климпуш-Цинцадзе пояснила, що євроінтеграція – це насамперед внутрішні реформи в країні, які містять чимало складових: це і захист жінок від домашнього насильства, і боротьба за гендерну рівність тощо.

«Мені би хотілося, щоб більше зосередження заступників з питань євроінтеграції було саме на внутрішніх реформах», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Дивіться повний випуск програми - «HARD з Влащенко»: Іванна Климпуш-Цинцадзе
 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:36:30