четвер, 20 квітня, 2017, 9:54 Суспільство
Весна нині в мачуху бавиться
Богдан Волошин
письменник, журналіст
Фото: www.facebook.com/lvivsk
Фото: www.facebook.com/lvivsk

+1. Один мацьопий градус на термометрі за вікном. І я плюс додався до цього світу. Пощо прокидався – невідомо. Може, для того, щоб отримати відповідь на це запитання.

За вікном зимно і тихо. Навіть шпаки мовчать, хоч при сонці товклись весь ранок і виспівували щось бадьоре. Листя змарніло і боїться розпускатись. Добре було б, якби червоне світло на світлофорах завмерло на весь день. Щоб він зупинився і навіть не розпочинався, а так і відлежався під ковдрою.

+1. Заздрю голубам – їм однаково, що там на термометрі, вони на ньому не розуміються. Набурмосились на карнизах і весну виглядають. Ці міські посмітюхи завжди при справі. Прийшов день – значить треба літати. І літають. Оптимісти. Їм добре – сміття ві Львові стільки, що до Різдва годуватись старчить. Видко пернаті в долі з мером. А нам на харч ще треба заробити. Хоча яке це має значення такого студеного ранку.

Пізніше:

І про погоду. Я, так видається, переборщив із мінорним настроєм з приводу природних катаклізмів. Тому повідомляю – катаклізмів ві Львові нема. Через гострий напад глобального потепління в королівськім місті направду стало сонячно і тепло – зацвіли пальми і старі кавалєри, дозрівают фіги і купи сміття, на Полтві відновилися великодні змагання гондольєрів з Персинківки, на Знесінню збирают несподівано рекордний врожай ранньої черешні і трускавок, на Клепарові від спеки скисло пиво «Різдвяне», пінгвіни зі Збоїщ полетіли у вирій до Стрия, в Стрийскім парку ворони перестали гніздитися, бо під буками дзвонять деснами кількасот закоханих і не дают воронам зосередитись на висиджуванні яєць. Словом – щоб не переживали, в місті Лева ідилія і благоденствіє, чого і всім бажаю.

Фото: www.facebook.com/lvivsk
Фото: www.facebook.com/lvivsk

+1. Але добре, що не -2. Весна нині в мачуху бавиться. Та снігу нема. І Богу дякувати...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 07:23:59