четвер, 20 квітня, 2017, 23:10 Київ
В Україні визначились з місцем, де зведуть представництво НАТО

Будівля представництва НАТО в Україні буде розташована на вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, 4-л у Шевченківському районі Києва, поблизу посольства США.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як повідомляється в протоколі засідання міжвідомчої комісії з питань державних інвестиційних проектів, оприлюдненому на веб-сайті Мінекономрозвитку в четвер, за зазначеною адресою планується здійснити реконструкцію та пристосування приміщень для розміщення представництва НАТО в Україні.

Головним розпорядником коштів держбюджету в цьому проекті виступає Державне управління справами.

За інформацією заступника голови Держуправління справами Сергія Прилипка, наведеною в документі, паспорт бюджетної програми з підготовки приміщень для розміщення представництва НАТО в Україні вже затверджено, будівельні роботи розпочато вчасно.

Завершення робіт заплановане на червень-липень 2017 року.

Як зазначено в протоколі, рішенням комісії стан реалізації проекту визнано задовільним, Міністерству фінансів України доручено у разі необхідності максимально сприяти в прискоренні фінансування виконання робіт.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко 26 лютого 2016 року підписав закон «Про ратифікацію угоди між урядом України та Організацією Північноатлантичного договору про статус представництва НАТО в Україні».

Ця угода передбачає, зокрема, створення представництва НАТО в Україні, яке складатиметься з Офісу зв’язку НАТО та Центру інформації і документації НАТО. Нова дипломатична установа та її персонал отримають привілеї, імунітет та сприяння, які надають дипломатичним місіям відповідно до Віденської конвенції про дипломатичні зносини 1961 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 07:25:06