четвер, 20 квітня, 2017, 17:37 Регіони
В апараті Рівненськоі обласної ради не дружать з арифметикою

Сьогодні прес-служба Рівненської обласної ради розповсюдила повідомлення про 15-тисячний номер громадсько-політичної газети Рівненщини «Вільне слово».

Подаємо його зі збереженням стилістики:

«Микола Драганчук привітав «Вільне слово» з 15-тисячним номером

Сьогодні найстаріша обласна громадсько-політична газета Рівненщини «Вільне слово» святкує ювілей. У свято до редакції завітав голова обласної ради Микола Драганчук.

«Мені приємно привітати вас із виходом 15-тисячного номеру газети, – звернувся до колективу Микола Драганчук. – Якщо вдуматися, ця цифра вражаюча. Сам працював редактором, журналістом, тому добре знаю, скільки праці потрібно вкласти, аби зробити хоча б один випуск».

Відмітив голова обласної ради і те, що це видання свого часу дало початок журналістиці в області та вже понад сімдесят років доносить новини до найвіддаленіших куточків Рівненщини», – зазначається в повідомленні.

У прес-службі Рівненської облради власкору IA ZIK не уточнили, яким чином «Вільне слово» видається 70 років. До 90-х років минулого століття такої газети в Рівненській області не було. Була газета Рівненського обкому Компартії України «Червоний прапор», яка після заборони діяльності КПСС у 1991 році стала називатися «Вільне слово».

До речі, в області точаться чутки, що контрольний пакет акцій газети належить екс-представникам Партії регіонів. Цю інформацію у прес-службі Рівненської облради не підтвердили і не спростували.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 15:58 :30