четвер, 20 квітня, 2017, 18:55 Економіка
Урожай плодових дерев в Україні може постраждати через похолодання, – МінАП

Значне похолодання в Україні може негативно вплинути на врожай плодових дерев.

Про це повідомив директор Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Мінагрополітики України Володимир Топчій, передає прес-служба відомства.

«Негативні впливи погодних умов, які могли істотно вплинути на потенціал врожаю сільгоспкультур, ще не фіксувалися. Значне зниження температури на території України несе загрози для плодових дерев з квітучими суцвіттями і тими, які знаходяться на початкових фазах формування плодів», – зазначив Топчій.

Зокрема, мова йде про негативний вплив на врожай абрикосів, вишні, черешні та персика. У той же час похолодання істотно не вплине на врожай озимих і ярих культур.

За словами Топчія, після стабілізації погодної ситуації необхідно провести огляд посівів культур і багаторічних насаджень, на основі якого визначити обсяги можливих втрат.

«Слід зазначити, що для окремих регіонів, таких як південні і східні, опади позитивно впливають на стан культур, адже відбулося значне збільшення вологи в ґрунті», – зазначив Топчій.

Про те, що майбутній врожай персиків, абрикосів та черешень в Україні під загрозою, раніше розповів власник розплідника фруктових саджанців із села Могилів Дніпропетровської області Анатолій Огий.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 17:58:59