четвер, 20 квітня, 2017, 22:22 Політика
У справі Мартиненка спеціалізована прокуратура зібрала неспростовні докази, – Береза

Аби затримати Мартиненка, у НАБУ було достатньо фактів. Більше того, саме по цій справі, спеціалізована прокуратура зібрала неспростовні докази.

Про це у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Борислав Береза.

«Затримання Мартиненка – це принципова позиція спеціалізованої антикорупційної прокуратури, яка незважаючи на істерики деяких «борців із корупцією» довела, що швидко нічого не робиться. Тому, завершивши усі розслідування, Мартиненка таки затримали»,– каже Береза.

На його переконання, аби затримати Мартиненка, у НАБУ було достатньо фактів. Більше того, депутат вважає, що дії працівників САП та НАБУ є цілком виправдані. Береза також додає, що справа Мартиненка не має жодного політичного мотиву.

«Окрім «відкатів» на офшорні рахунки, Мартиненка затримали й за справу по закупівлі урану на потреби ядерної галузі України. Більше того, спеціалізована прокуратура зібрала неспростовну базу доказів, що власне й пояснюватиме будь-які дії САП чи НАБУ відносно Мартиненка»,– додає Борислав Береза.

Дивіться також: Лещенко: НАБУ затримало Мартиненка за «відкати» на офшорний рахунок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:37:50