четвер, 20 квітня, 2017, 14:11 Регіони
У Мукачевому відкриють меморіальну дошку загиблому бійцю АТО Михайлу Покидченку

Завтра в Мукачевому в ЗОШ №15 відкриють меморіальну дошку полеглому 27-річному земляку, майданівцю, добровольцю, воїну, герою Михайлу Покидченку на псевдо «Малий».

Саме в цій школі Михайло закінчив 9 класів. Далі продовжив навчання в місцевому ліцеї на юридичному факультеті, а працював на початках оператором на телеканалі «М-студіо».

 Він завжди був веселим та життєрадісним, любив книжки та поезію, був добрим і справедливим, люблячим сином та батьком двох маленьких дочок Кіри та Каміли, вірним другом та готовим прийти в будь-яку хвилину на поміч, – згадують побратими хлопця.

Наприкінці 2013 року в столиці нашої країни розпочалась Революція гідності, куди «Малий» не замислюючись вирушив. Тут він брав участь у всіх активних фазах Майдану, чергував на барикадах, ходив на нічні патрулювання, в кривавих сутичках із силовиками завжди був на передовій лінії.

Згодом Михайло був добровольцем ДУК «ПС» в 5 окремому батальйоні групі «Семена», згодом в 1 ОТГ ім. капітана Воловика на посаді кулеметника. В складі якого перебував до початку 2016 р. та брав участь у  «гарячих» точках нашої визвольної російсько-української війни, серед яких Піски, Спартак, Авдіївка, Шахта Бутовка.

У травні 2016 р. підписав контракт і на посаді кулеметника 3 взводу 3 роти 15  батальйону 128-ї ОГП бригади й повернувся на Донеччину.  Однак 5 грудня 2016 р. в районі села Опитне Ясинуватського району Донецької області поліг в бою від кулі снайпера.

Похований герой на Закарпатті в рідному місті Мукачеве на Алеї Слави центрального кладовища, – йдеться у повідомленні побратимів Михайла Покидченка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 04:12 :55