четвер, 20 квітня, 2017, 17:55 Суспільство
У Литві встановили пам’ятний хрест Героям України
У Литві встановили пам’ятний хрест Героям України
У Литві встановили пам’ятний хрест Героям України

Встановлення пам’ятного хреста Героям, що загинули за Незалежність України, на Горі хрестів, відомій католицькій святині Литовської Республіки, розташованій поблизу міста Шяуляй, відбулось у середу, 19 квітня, за участі українських воїнів, які зараз перебувають на лікуванні у столиці Литви Вільнюсі, священнослужителів та посла України у Литовській Республіці Володимира Яценківського.

Ініціював патріотичну акцію представник Спілки стрільців Литви Рамунас Шерпетаускас, який опікується українськими військовослужбовцями з початку війни на сході України. Про це ІА ZIK повідомила журналіст Галина Мельник.

На хресті написано двома мовами «За вашу і нашу свободу».

Після чину панахиди за полеглими героями української і литовської націй всіх часів, який відправили військовий капелан Віргініус Валентас та священнослужитель греко-католицького храму Пресвятої Трійці з Вільнюса о. Йоаким Ковальчук (ЧСВВ), священнослужитель з України зазначив: «Сьогодні спільно молимось за полеглих героїв двох братніх народів, бо молитва й віра завжди були у нас найважливішими. Просімо в Бога, щоб якнайшвидше закінчилась війна, вигідна лише ворогам наших націй, щоб герої жили для своїх країн, а не гинули».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 15:59 :55