четвер, 20 квітня, 2017, 16:15 Суспільство
У Львові завтра буде презентація книги «Мустафа Джемілєв. Незламний»
Фото: vivat-book.com.ua
Фото: vivat-book.com.ua

У пятницю, 21 квітня, о 19.00 у Львові пройде закрита (вхід за запрошеннями) презентація книги Севгіль Мусаєвої та Аліма Алієва «Мустафа Джемілєв. Незламний». Презентація відбудеться в дзеркальній залі Палацу Потоцьких.

Книга побудована як діалог з Джемілєвим, широкими мазками малює портрет сучасного національного лідера, готового вийти за межі власного комфорту, щоб на повний голос говорити про права свого народу. Автори працювали над книгою півтора роки, у якій зібрано понад 50 годин інтерв’ю, записаних протягом 2014–2016 років у декількох країнах, від анексії Криму до перемоги Джамали на Євробаченні. Передмову та післямови для книги написали журналіст Айдер Муждабаєв та історик Ярослав Грицак.

Книга вийшла у видавництві «Vivat» українською та російською мовами.

Алім Алієв і Севгіль Мусаєва – українські журналісти кримськотатарського походження. Обоє народилися в Узбекистані. У 1989 року їхні родини змогли повернутися на батьківщину, до Криму. Алім – аналітик і консультант з комунікацій в експертній компанії «Pro.mova». Севгіль – головна редакторка інтернет видання «Українська правда». Cпівзасновники громадської організації «Крим SOS».

Книга вже з’явилась на полицях книгарень, також її можна купити на сайті видавництва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 04:12 :22