четвер, 20 квітня, 2017, 21:35 Політика
Справа Мартиненка, швидше за все, просто розвалиться, – нардеп

Особисто я більше схиляюся до позиції Мартиненка, адже українське законодавство не забороняє отримувати комісійні кошти. А у його справі йдеться саме про 10-20% таких комісійних. Тому, нам варто очікувати, що адвокати Мартиненка дуже швидко розвалять цю справу.

Про це у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Іван Вінник.

Нагадаємо, детективи НАБУ затримали Миколу Мартиненка та вручили йому підозру щодо «відкатів» на офшорні рахунки. Проте, сам Мартиненко переконує, що його затримання це, виключно політична справа, яка не підкріплена жодними доказами. Зокрема, екс-депутат додає, що він не ховається від слідства та готовий надати свідчення. Окрім цього, Мартиненко каже, що для голови НАБУ – Ситника, його затримання це звичайний піар.

«Однозначно, у цій справі йде мова про отримання певної неправомірної вигоди. Адже справді є факт, що державна комісія певним чином перераховувалась на рахунок офшорної компанії, кінцевим бенефіціаром якої, за версією слідства, є пан Мартиненко. Проте, я більше схиляюся на позицію самого Мартиненка, ніж детективів НАБУ»,– каже нардеп.

Іван Вінник переконує, що українське законодавство не забороняє отримувати комісійні кошти, що власне робила компанія Мартиненка. Тому й звинувачення у його сторону, Вінник вважає безпідставними.

«Особисто я більше схиляюся на позицію Мартиненка, адже українське законодавство не забороняє отримувати комісійні кошти. А у справі Мартиненка йдеться саме про 10-20% таких комісійних. Тож, якщо у даному випадку когось і затримувати, то можливо варто звернути увагу на керівника «Енергоатому», який певним чином не зауважив дивної швейцарської компанії. Більше того, недбало ставився до державних грошей»,– запевняє Іван Вінник.

Він додає, що у даному випадку офшорна швейцарська компанія діяла цілком законно. За словами Вінника, єдине, що може зробити суд – визнати, що будь-яка комісійна винагорода в Україні є поза законом. Проте, це буде абсурдом, а сама справа Мартиненка, просто розвалиться.  

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:37:45