четвер, 20 квітня, 2017, 18:04 Політика
Савченко розповіла про спроби РФ «купити» Крим задовго до анексії

Росія довго готувалася до захоплення українського півострова. Так, ще до анексії були спроби «купити» Крим.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявила Надія Савченко, народний депутат України, коментуючи питання щодо подальших дій держави-агресора стосовно окупованих українських територій.

Гість програми зауважила, що Росію не зробить сильнішою те, що вона забирає чужі території.

«Придністров’я, Чечня, Осетія, Нагірний Карабах, Крим, Донбас – це такі вогнища, які можуть спалахнути у будь-яку секунду», – зазначила Надія Савченко і наголосила, що «сірником», який запалить усіх, може стати запекла боротьба українців, навіть попри те, що Кремль уміє вичікувати свій час.

«Щодо Криму буда довга підготовка, намагання купити Крим. Так, був виданий кредит Януковичу, який трактувався як державний, але Янукович його вкрав і віддав Крим. Був також підкуп тимчасового правління, яке прийшло до влади відразу після Майдану», – каже Надія Савченко.

Нардеп переконана, що з Донбасом так просто усе не вийде. «Це не робитиме Росію сильнішою, проте вона поступово вичікує час, і залежно від слабкості української влади РФ починає то привозити туди гуманітарку, то ввозити свої товари, то вводити свою валюту і підкріплювати пенсіями… фейкові паспорти незрозумілих територій, які спочатку не визнавали, тепер починають визнавати, далі підуть російські паспорти», – спрогнозувала розвиток подій Надія Савченко.

На думку гості програми, Кремль вичікує до виборів у Франції, Німеччині та РФ, адже, з її слів, Путін, який хоч і не має конкурентів, полюбляє підкріплювати своє становище перед черговими виборами якимись гарними новинами чи досягненнями. З іншого боку, РФ зважатиме і на становище всередині України.

«Вони, на жаль, вміють вибирати момент. І чим довше українська влада буде тягнути з такою слабкою дипломатією, розказуючи про перемоги, тим більше ми будемо втрачати», – переконана Надія Савченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 07:40:21