четвер, 20 квітня, 2017, 15:05 Київ
Працівників київських ресторанів можуть зобов’язати спілкуватись українською

Київська міська рада має намір рекомендувати керівництву установ сфери обслуговування зобов’язати співробітників послуговуватися у спілкуванні з клієнтами українською мовою.

За ухвалення відповідного проекту рішення за основу проголосував 91 депутат при мінімально необхідній кількості голосів 61, повідомляють Українські новини.

«Встановити, що в Києві у всіх сферах обслуговування громадян вживається державна мова – українська. Представник послуг зобов’язаний поводитися і спілкуватися з отримувачем послуг (клієнтом) державною мовою. Перехід на іноземні мови можливий за бажанням клієнта у разі, якщо представник послуг ними володіє. У всіх закладах сфери громадського харчування, торгівлі обов’язковою є наявність меню державною мовою. При обслуговуванні відвідувачів персонал зобов’язується пропонувати меню українською мовою і тільки на вимогу відвідувача надати меню будь-якою іншою мовою», – йдеться у проекті рішення.

Згідно з документом, нагадати, про те, що державною мовою в Україні є українська, мають і київським підприємцям, які надають послуги в сфері обслуговування.

Крім того, депутати пропонують встановити, що в Києві мовою роботи, ведення діловодства і документації органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій комунальної форми власності є українська.

Виключно україномовними в столиці хочуть зробити і рекламні оголошення, вивіски, плакати, афіші, цінники, повідомлення та інші форми аудіо та візуальної реклами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 07:07:55