четвер, 20 квітня, 2017, 19:00 Політика
Нардеп з коаліції звинуватив уряд Гройсмана у зниженні обороноздатності України

Боєздатність України на сьогодні знижується, і я покладаю відповідальність за це на виконавчу гілку влади, тобто на чинного прем’єр-міністра і на уряд.

Про таке в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK заявив Іван Вінник, нардеп фракції БПП.

Обранець, який водночас є секретарем комітету з питань національної безпеки та оборони Верховної Ради, заявив, що у його комітету є дуже багато зауважень до діяльності уряду Гройсмана.

«Бо державне оборонне замовлення прийнято тільки в кінці березня, крім того, досі не прийнято програму підвищення обороноздатності під державні гарантії. Але, на жаль, цей механізм зараз пробуксовує через відсутність нормативно-правових актів уряду. Не можемо зрозуміти, чому», – зауважив Вінник.

Народний депутат відзначив, що досі не запущені програми забезпечення української армії захищеним радіозв’язком. «Неможливо в сучасних умовах застосовувати зброю, якщо ти не знаєш, чи попало в ціль.

У нас нема зв’язку в армії! І є декілька програм, які можна реалізувати, зокрема із залученням Туреччини, Ізраїлю, наших партнерів зі США та Європи. Але треба декілька нормативно-правових актів, аби запустити програми. Проте усе це пробуксовує» – констатував Іван Вінник.

Відтак секретар комітету наголосив, що нардепи будуть стежити за діяльністю уряду протягом місяця. «Якщо не побачимо дієвих рухів з боку Кабміну, будемо агітувати щодо прийняття кадрових рішень», – пообіцяв Вінник.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:37:34