Новини » Політика 20 квітня, 2017, 18:37
Нардеп: Україну ведуть «на убій» – до чергової хвилі колонізації

Нині на Донбасі окупанти реалізують абхазький і південно-осетинський сценарій, а українська влада веде країну «на убій».

 

 

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Роман Семенуха, народний депутат України («Самопоміч»).

«Йде багатостолітня війна Російської імперії на своїх кордонах. Так завжди було, є і буде, на жаль, бо повноцінної Російської імперії у мізках очільників Кремля і багатьох у РФ хворих на імперіалізм без України у її складі немає», – вважає народний депутат.

Гість програми переконаний, що нині на Донбасі окупанти реалізують абхазький і південно-осетинський сценарій.

«На жаль, наша влада веде країну «на убій» за цим сценарієм. Початково щодо Криму планувалася Кремлем анексія і приєднання як федерального округу, а Донбас початково, можливо, навіть ширше – у вигляді так званої Новоросії – планувався такою собі Південною Осетією чи Абхазією. Цей план нині частково реалізований Кремлем», – переконаний народний обранець.

Роман Семенуха наголосив, що Мінські домовленості не містять жодних згадок про РФ як країну-агресора та жодних згадок про Крим. «Повторюся: країну ведуть «на убій», до чергової хвилі колонізації, бо вся відповідальність за збройний конфлікт, за сценарієм Мінських домовленостей, буде покладена на Україну як внутрішній збройний конфлікт», – вважає народний обранець.

Надія Савченко, народний депутат України, погодилася з колегою щодо того, що влада веде країну за певним сценарієм, який їй вигідний. Нардеп пояснила власну думку: з її слів, з початку війни на Донбасі було зроблено все, щоб українські олігархи не втратили бізнесу та економічних зв’язків з РФ і водночас відповідно виглядали перед Європою, просячи у неї про допомогу.

«Ця влада, у якій я теж перебуваю, тільки я прийшла, прогулявши два роки, за ці роки не зробила нічого послідовно і поетапно, так як повинна була. Закінчиться усе це тим, що ця влада не зможе довести нічого з того, що хоче довести, у Гаазькому суді,  тому що сама зробила все для того, щоб здати Україну», – заявила Надія Савченко.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 23:40 :01