четвер, 20 квітня, 2017, 19:32 Львів
Нардеп Луценко пояснив, чого бракує українській армії

В українській армії не вистачає тих, хто може розпоряджатися грошами. Не в грошах справа – не засобів бракує, а розуму в розбудові армії.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK заявив Ігор Луценко, нардеп фракції «Батьківщина».

Депутат Верховної Ради визнав, що із продовольчим забезпеченням проблему в українській армії вирішено. «Грошей на певні речі вистачає», – зауважив Ігор Луценко.

Водночас реформи стали хаотичним, несистемним процесом. «Багато там корупції – у підсумку об’єктивна британська агенція понижує нас у рейтингу обороноздатності. І це об’єктивний параметр – це вердикт іноземних спеціалістів», – відзначив нардеп-опозиціонер.

Водночас Ігор Луценко погодився із заявою секретаря РНБО Олександра Турчинова про те, що Росія планує велику війну проти України і готує для цього війська.

«Це правда. І скоріше це у нас деякі інші представники влади пробують заспокоїти, мовляв все в порядку. Але об’єктивні показники не сховаєш. Україна падає в рейтингу країн за обороноздатністю. А Росія оптимізує свої війська для захоплення нашої держави», – зазначив нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 07:02:25