Новини » Політика 20 квітня, 2017, 19:46
Міністерство з питань тимчасово окупованих територій – це Міністерство капітуляції, – Семенуха

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій займається тільки імітацією діяльності. На сьогодні цей орган не зробив нічого корисного для України та людей з окупованих територій Донбасу.

Таку думку висловив народний депутат України Роман Семенуха в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

У середині 2016 року Донецька та Луганська області в результаті бюджетного перерозподілу отримали в цілому додатково 3,6 мільярда гривень на затвердження проекту з відновлення інфраструктури та житла.

Проте міжвідомча перевірка виявила, що до кінця року місцеві адміністрації встигли витратити тільки 5,14% з отриманих сум.

«Насправді, більшість Центрів надання адміністративних послуг на пунктах перетину лінії розмежування з окупованими територіями, на які держава виділяє величезні кошти, сьогодні схожі на туалети. Я особисто їздив туди і бачив, яке приниження доводиться терпіти місцевому населенню. Тому так зване Міністерство з питань тимчасово окупованих територій, яке несе за це відповідальність, я можу назвати тільки Міністерство капітуляції», – наголосив Роман Семенуха.

Відтак, додає нардеп, вкотре постає питання відповідальності за халатне ставлення та бездіяльність.

«Я вже давно є підписантом проекту постанови Верховної Ради про відставку голови цього Міністерства та всього посадового апарату. Однак парламент ніяк не може вплинути на звіт уряду, зокрема і цього Міністерства. Адже центр прийняття рішень сьогодні зосереджений не у Верховній Раді, а в Адміністрації Президента», – зауважив народний депутат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 01:55 :31