четвер, 20 квітня, 2017, 17:35 Київ
Київські велосипедисти гуртом поїдуть на роботу

У Києві 25 квітня відбудеться весняний день «Велосипедом на роботу». Цьогоріч місце ранкової зустрічі учасників перенесли в Маріїнський парк через ремонтні роботи на Майдані Незалежності.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Асоціація велосипедистів Києва запрошує їхати в цей день велосипедом на роботу чи навчання, та організовує свято зі сніданком, розіграшем подарунків і фотографуванням.

«Учасники заходу запрошені на ранкову каву в Маріїнському парку (оглядовий майданчик) з 8:00 до 10:00. Цього року місце ранкової зустрічі вперше змінено на Маріїнський парк через ремонтні роботи на Майдані Незалежності», – йдеться у повідомленні.

Щоб взяти участь у заході, потрібно заїхати перед роботою в Маріїнський парк (можна поодинці, разом із іншими учасниками акції зі свого району або разом із колегами – у складі корпоративних колон). Участь у весняному дні «Велосипедом на роботу» вільна за умови попередньої реєстрації.

Із більш детальною програмою весняного дня «Велосипедом на роботу» можна ознайомитися на сайті Асоціації велосипедистів Києва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 16:00 :07