четвер, 20 квітня, 2017, 10:49 Суспільство
Facebook працює над тим, щоб читати наші думки
Фото: theguardian.com
Фото: theguardian.com

Команда Facebook повідомляє, що розглядає можливість розробки технології, що читатиме мозкові хвилі так, що не треба дивитися на телефон, щоб набрати електронну пошту, а достатньо буде подумати.

Facebook зібрав команду з 60 людей, щоб створити таку систему. Компанія у даний час шукає інженера з нейрон-комп’ютерного інтерфейсу та нейронного інженера з візуалізації. Мета полягає у створенні системи, здатної набирати сто слів за хвилину подумки – це у п’ять разів швидше, ніж ви можете друкувати на смартфон, – інформує видання The Independent.

Facebook повинен розробити систему, яка не вимагатиме хірургічного втручання для імплантації електродів.

Замість цього, Facebook планує розробити неінвазивні датчики, які зможуть виміряти сотні активностей мозку у секунду з високою роздільною здатністю, щоб декодувати сигнали мозку, пов’язані з мовою у режимі реального часу. Наразі у світі не існує нічого подібного.

Facebook розглядає можливість використання оптичної візуалізації (лазерів для відображення змін у властивостях нейронів), щоб підбирати слова прямо з нашого мозку, перш ніж ми промовимо їх. Якщо ці сигнали будуть зчитані, вони можуть бути передані мовчки іншим людям.

Страшно уявити, що станеться тоді, коли компанія, яка заробляє майже усі свої гроші збираючи наші особисті дані, отримає доступ ще й до думок.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

Читайте також: Спільнота Facebook уже більша за християнську, але замінити релігію не зможе, - Грицак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 10:15 :10