четвер, 20 квітня, 2017, 19:02 Політика
Дві каденції влади – Януковича і Порошенка, потрібно вважати незаконними, – Савченко

Із чинною українською владою неможливо побудувати потужну Україну. Тому людям потрібно сказати, що вони мають право проводити референдум, виходити на Майдан та вимагати змін.

Про це заявила народний депутат України Надія Савченко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

«У державі, де фактично вже три роки триває війна, економіка постійно падає, натомість стрімко продовжує розвиватися корупція. Тому Україні негайно потрібно провести перевибори,  як парламентські, так і президентські, визнати дві попередні каденції влади поза законом та покласти на них і Росію відповідальність за складні наслідки для України», – вважає Надія Савченко.

До того ж, в Україні обов’язково потрібно оголосити військовий стан та дефолт. А вже після цього почати проводити такий собі повний аудит країни.

«Передовсім потрібно порахувати людей, тобто провести Всеукраїнський перепис населення, щоб зрозуміти, скільки людей насправді проживає в Україні, і скількома мертвими душами грали на виборах. Далі варто перерахувати все майно, всі розбиті будинки на Донбасі, всі виведені активи з України через знищення банківської системи під виглядом її оздоровлення», – певна Савченко.

Після таких кроків, додає нардеп, потрібно підбити підсумки того, що залишається на старті нової України. І тільки після цього почати відбудовувати державу.

«Змінити ситуацію в країні можна тільки еволюційно-революційним шляхом. Людям потрібно сказати, що вони мають право проводити референдум, виходити на Майдан та вимагати змін», – наголосила Надія Савченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:37:42