live
Новини » Події 2701

Авакова обурили слова Скрипки про «гетто» для нездатних вивчити українську мову

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що вважає огидним висловлювання українського музиканта Олега Скрипки про «гетто для російськомовних».

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук

«У тих, хто несе мистецтво людям і відповідальність особлива. Тому сьогоднішній фальшивий перл співака Скрипки про людей, що не говорять українською мовою – особливо огидний», – написав Аваков.

Міністр заявив, що шкодує, через те, що Скрипка «заговорив про гетто в Україні – в країні, де свобода була і, впевнений, залишиться головним імперативом для освіченої людини!».
 

Нагадаємо, що сьогодні видання «Українська правда» опублікувало інтерв’ю зі Скрипкою, в якому музикант сказав зокрема, що «люди, які не можуть вивчити українську мову, мають низький IQ» і їх «треба відокремити», створивши «гетто».

У Авакова знайшлись однодумці в Москві. Так на висловлювання музиканта різко відреагувала також речниця російського МЗС Марія Захарова. Нагадаємо, що попри закріплену Конституцією державність української мови, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков послуговується російською мовою. 

Loading...
Loading...
Loading...