четвер, 20 квітня, 2017, 16:12 Суспільство
Асоціація благодійників висловила подяку креативному продюсеру ZIKу Наталії Влащенко
<nbsp;>

Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» висловила подяку креативному продюсеру телеканалу ZIK Наталії Влащенко за активну громадянську позицію, підтримку благодійності в Україні та участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна-2016».

«Ми надзвичайно вдячні Вам, шановна пані Наталіє, що Ви розділили з нами та з благодійною спільнотою України вечір церемонії нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна-2016». Дякуємо Вам за безпосередню участь у церемонії нагородження», – йдеться у листі Президента Асоціації благодійників України, голови оргкомітету конкурсу «Благодійна Україна» Олександра Максимчука.

<nbsp;>

Церемонія нагородження переможців відбулась у Києві 29 березня.

<nbsp;>

Конкурс «Благодійна Україна» засновано у 2007 році. В теперішньому форматі проводиться з 2012 року Асоціацією благодійників України. Метою заходу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 16:00 :01