середа, 19 квітня, 2017, 17:37 Київ
У Києві викрито підпільну типографію, що друкувала фальшиві документи терористам
Фото: СБУ
Фото: СБУ

Підпільну типографію, що друкувала терористам фальшиві документи, викрила у Києві Служба безпеки України.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Фото: СБУ
Фото: СБУ

«Упродовж двох останніх років зловмисники забезпечували членів терористичної організації «ДНР/ЛНР» та представників російських спецслужб підробленими документами про освіту, посвідченнями на право керування транспортними засобами, свідоцтвами на право власності на авто, паспортами, посвідками на проживання тощо», – йдеться у повідомленні.

Фото: СБУ
Фото: СБУ

Також зазначається, що під час слідчих дій співробітники СБУ, зокрема, виявили фальшиві дипломи про вищу освіту для членів бандформування «МГБ ДНР» Валерія Камініна на прізвисько «Док» та Олександра Галані – «Майор», а також одного з ватажків банди «Прізрак» Леоніда Ковальова на прізвисько «Борець», що перебувають у розшуку, як члени терористичної організації.

Фото: СБУ
Фото: СБУ

Також контррозвідники вилучили велику кількість офіційних бланків для виготовлення атестатів і дипломів про вищу освіту за різними спеціальностями українського, російського та радянського зразків, свідоцтва про народження та шлюб, підроблених паспортів, водійських та службових посвідчень, печаток та кліше. Вилучено комп’ютерну техніку і технічне обладнання для підроблення документів.

Фото: СБУ
Фото: СБУ

Тривають оперативно-слідчі дії.

Фото: СБУ
Фото: СБУ
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 10:15 :48