Новини » Політика 19 квітня, 2017, 15:23
Після рішення міжнародного суду ООН дива не станеться, – політолог

Українське суспільство дуже аморфно сприймає такі події, як міжнародний суд ООН, в який Україна подала позов проти Росії. Якщо хтось очікує, що у цьому суді скажуть про те, що Росія має повернути Крим Україні, то цього не станеться.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав політолог-міжнародник Олег Волошин.

 «На мою думку, все, що зміцнює наші міжнародні правові позиції  у суперечці з Росією як щодо окупованого Криму, так і щодо агресії на Донбасі – на користь Україні. А з іншого боку, якщо хтось тут очікує, а це загальна проблема значної частини українського суспільства, на якесь диво, то цього не станеться», – сказав політолог-міжнародник Олег Волошин.

Він зазначив, що українське суспільство дуже аморфно сприймає такі події, як міжнародний суд ООН, в який Україна подала позов проти Росії.

«Українці очікували на якесь диво. Спочатку, що НАТО буде воювати за нас. Далі, що за нас будуть окремо воювати американці. А тепер ми очікували, що щось нам суд ООН поверне. Нічого із цього не станеться», – сказав Волошин.

Українці можуть бути розчарувані ухвалою суду ООН.

«Тому дуже важливо, щоб ми зараз з колегами-експертами готували суспільство до того, що це буде рішення, в якому не вкажуть, що Крим завтра повернуть Україні», – прокоментував політолог.

Читайте також: Велика Британія – потрібний для України союзник, – експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 00:17 :17