середа, 19 квітня, 2017, 17:23 Економіка
Львівський клієнт «Кредобанку» виграв поїздку до Грузії®
Поїздку до Грузії для двох виграв львівський клієнт «Кредобанку» Олександр Михайлишин
Поїздку до Грузії для двох виграв львівський клієнт «Кредобанку» Олександр Михайлишин

Поїздку до Грузії для двох виграв львівський клієнт «Кредобанку» Олександр Михайлишин. Переможець працює солюшнс-архітектором у компанії Softserve. Це вже другий працівник цієї фірми, який переміг у акції Mastercard rewards.

Як повідомив кореспондент ZIKу, нагородження відбулося у львівському відділенні «Кредобанку», карткою якого користується переможець.

Для виграшу програмісту знадобилося небагато – зайти на сайт компанії і вибрати товар з переліку, який можна отримати за бонуси. «Я вперше скористався бонусами програми Mastercard rewards. Навіть не знав про неї, це співробітники підказали. Зайшов на сайт замовити щось на бали, які отримую, коли розраховуюся карткою за кордоном і в Україні, – розповів Олександр Михайлишин. – Ми з дружиною обрали звичайну дощечку для кухні. І коли вона прийшла, був приємно вражений, що все це безкоштовно. А за кілька днів мені зателефонували і повідомили, що я переміг у акції. Спершу подумав, що це розіграш. Але коли зайшов на сайт «Кредобанку» і Mastercard, переконався, що це дійсно правда. Це вперше, що я щось виграв».

У Грузію переможець поїде разом з дружиною у квітні. «Вже квитки на літак купили. Я мав можливість кілька годин подумати, але дружина сказала – точно, точно їдемо! Це вперше будемо в Грузії, тому думаю буде цікаво. Програма є дуже насиченою, – розповів Олександр Михайлишин. – Я працівник компанії Softserve і ми усі працюємо з «Кредобанком». Усе комфортно, розраховуюсь за кордоном – ніяких проблем. Є для нас VIP-обслуговування. Жодних проблем».

Сертифікат на поїздку переможцю вручив голова правління ПАТ «Кредобанк» Ґжеґож Шатковскі. «Це одне з найбільших наших відділень у Львові. В цьому відділені ми обслуговуємо нашого великого клієнта, якого дуже поважаємо, – компанію Softserve і її працівників. Усі наші картки підключені до системи Mastercard rewards. Так співпало, що пан Олександр з Softserve, який користується нашою картку, переміг. Просто зробив трансакцію і виграв, – зазначив Ґжеґож Шатковскі. – Кожен, хто користується такою карткою, має шанс на виграш. Це вже третя поїздка, яку виграли клієнти «Кредобанку» у рамках співпраці з нашим партнером – Mastercard. Співпраця продовжується, а така картка – це зручний інструмент, щоби наше щоденне життя робити трішки простішим».

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 07:26:01