live
Новини » Події

Біля Кременчука в людей на мітингу в’їхав автомобіль

Люди на мітингу в Кременчуцькому районі на Полтавщині. Фото: kg.ua

У Кременчуцькому районі легковий автомобіль в’їхав у людей, які вийшли на мітинг. В результаті аварії щонайменше три особи були травмовані.

Про це повідомив на своїй сторінці Фейсбук глава відділу комунікації поліції Полтавської області Юрій Сулаєв.

<nbsp;>

«Щойно стало відомо, що в Кременчуцькому районі у людей, які вийшли на мітинг, в’їхав легковий автомобіль. Мінімум три особи дістали травми. Загиблих немає. Порушник намагався втекти, але поліція наздогнала. На місці працює слідчо-оперативна група та медики. Деталі повідомимо пізніше після уточнення інформації», – повідомив Сулаєв.

Водночас «Кременчуцька газета» повідомляє, що на виїзді з міста в сторону Кіровограда близько 60 людей ходять по проїжджій частині. Зібралася пробка з машин. На місці знаходиться поліція. Повідомляється, що мета акції – вираз протесту проти захоплення території ландшафтного заказника всеукраїнського значення «Білецковські плавні» і виведення заказника з території ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні».

«Ми маємо намір ходити по пішохідному переходу і, тим самим, нічого не порушимо», – сказав один з жителів села.Loading...
Loading...
Loading...