вівторок, 18 квітня, 2017, 14:07 Світ
Завтра суд ООН в Гаазі оголосить рішення у справі за позовом України проти Росії
Засідання Міжнародного суду ООН в Гаазі. Фото: ZIK/EPA/BAS CZERWINSKI
Засідання Міжнародного суду ООН в Гаазі. Фото: ZIK/EPA/BAS CZERWINSKI

Міжнародний суд ООН у Гаазі 19 квітня о 15:00 за місцевим часом (16:00 за Києвом) оголосить рішення щодо забезпечувальних заходів у справі за позовом України проти Росії щодо відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації протягом її незаконної агресії.

Згідно з порядком денним, опублікованій на сайті суду, засідання розпочнеться у середу, 19 квітня, о 15-й годині за місцевим часом (16:00 за Києвом), передає «Тиждень».

Як повідомлялося, 6 березня у Гаазі відбулися перші слухання у справі Україна проти Росії в Міжнародному суді ООН. Слухання тривали чотири дні у два етапи – 6 та 8 березня на слуханнях виступила українська сторона, а 7 та 9 березня – російська.

7 березня під час виступу на Міжнародному суді ООН в Гаазі за позовом України проти Росії, російський представник заявив, що бойовики на Донбасі викопали зброю з шахт. Водночас Росія не стала коментувати докази, надані українською стороною, щодо використання бойовиками на Донбасі новітньої зброї, яка є на озброєнні лише в російської армії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 20:07:03