Новини » Суспільство

У мережі з’явився мультсеріал, який допомагає безробітним у пошуку роботи

Інтернетом активно шириться мультсеріал про ефективний пошук роботи, розроблений при підтримці Державної служби зайнятості.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби зайнятості.

Мультсеріал складається із 24 серій тривалістю по 2-3 хвилини. Він наповнений жартами та корисними порадами про те, як складати резюме, вести себе на співбесіді, як правильно визначити розмір бажаної заробітної плати та багато іншого. Серії виходять щовівторка та публікуються у соціальних мережах, в тому числі і на сторінці cлужби зайнятості у Facebook.

Це перший в Україні розважально-освітній анімаційний серіал для дорослої аудиторії, який не має аналогів в пострадянському просторі.

Крім мережі Інтернет, мультсеріал також демонструють безробітним під час семінарів про пошук роботи у центрах зайнятості по всій Україні.

«У такий спосіб хочемо активізувати безробітних до пошуку роботи, мотивувати і підбадьорити. Ми заходимо з іншого боку і показуємо, що розуміємо проблеми шукачів роботи, готові допомагати і підказувати. А форма, яку ми для цього обрали, надзвичайно ефективна – говоримо просто про складне», – пояснив заступник голови Державної Служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.

За його словами, правильно оформлене резюме – це 50% успіху при працевлаштуванні, тому цьому треба вчитися.

До слова, проект ініційовано студією пояснюючого відео «Синяя Лошадь» за підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) та інформаційної підтримки Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна (hh.ua).

Loading...