вівторок, 18 квітня, 2017, 10:53 Київ
У Києві три центри оформляють закордонні паспорти, решту працюють на видачу
Закордонний паспорт громадянина України. Фото: Соколовська Інна/УНІАН
Закордонний паспорт громадянина України. Фото: Соколовська Інна/УНІАН

У Києві три центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс» відновили роботу в повному обсязі. Вони оформляють і видають закордонні паспорти та ID-картки.

Про це повідомляється на сайті ДП «Документ».

Центри розташовані за адресами: бул. Т. Шевченка, 27; пр. М. Бажана, 1-Е; Документ-сервіс Готово, пл. Л. Українки, 1.

«Решта центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс» працюють в режимі видачі біометричних закордонних паспортів та ID карток через підрозділи міграційної служби», – ідеться в повідомленні.

Як зазначають, ті, хто отримав SMS про готовність документів, але не має змоги зачекати з отриманням паспорта, може отримати його в територіальних підрозділах ДМС. За попереднім погодженням необхідно звернутись за телефоном Центру.

«Центри здійснюють оформлення усіх видів страхування, довідки про несудимість, апостелювання документів з можливістю перекладу. З технічних причин прийом документів на оформлення біометричного закордонного паспорту та ID карток тимчасово призупинено до відновлення роботи каналів зв’язку. Працівники підприємства роблять все можливе для відновлення повноцінної роботи Центрів. Про початок прийому буде сповіщено на сайті. Також ми повідомимо Вас особисто про відновлення прийому в разі, якщо Ви залишите свій e-mail у формі нижче», – повідомили в ДП «Документ».

Нагадаємо, 9 квітня сайт державного підприємства «Документ» через технічні причини припинив оформлення та видачу закордонних паспортів та ID-карток.

6 квітня Європейський парламент на пленарному засіданні в Страсбурзі проголосував за введення безвізового режиму для громадян України в країнах Євросоюзу. Посли країн ЄС мають затвердити це рішення 26 квітня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 10:15 :01