вівторок, 18 квітня, 2017, 15:45 Політика
Роксана Руно очолить інформаційний департамент телеканалу ZIK
Роксана Руно
Роксана Руно

Ведуча телеканалу «112 Україна» Роксана Руно переходить на ZIK – на посаду керівника департаменту інформаційного мовлення та аналітики.

Роксана Руно має більше ніж семирічний досвід роботи на телебаченні. Останні майже чотири роки працювала на «112 Україна» ведучою проектів «Live», «Runo live» та «Вечірній прайм».

«Зарано анонсувати нові проекти та звітувати, чим зацікавить департамент, але це, безумовно, виклик, відповідь на який незабаром ви точно побачите», – коментує своє призначення Роксана Руно.

«Ми довго шукали потрібну людину для такої відповідальної посади. Я дуже радий, що до нашої дружньої команди приєдналася Роксана. Департамент вже виробляє якісний і ексклюзивний контент, а під керівництвом Роксани його робота ще більше посилиться, що, безсумнівно, зміцнить і позиції нашого телеканалу», – додає генеральний продюсер ZIKу Гайгисиз Гелдієв.

Нагадаємо, нещодавно до команди телеканалу ZIK приєдналися ведуча Наталія Влащенко, яка обійняла посаду креативного продюсера, та Гайгисиз Гелдієв, який став генеральним продюсером ZIKу. Відома журналістка Тетяна Даниленко стала ведучою прем’єрного проекту на каналі ZIK під назвою «FACE 2 FACE».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 07:02:04