понеділок, 17 квітня, 2017, 13:11 Політика
Уряд поділений на три команди, – Сотник

У нинішньому уряді правлять три гілки: БПП, «Народний фронт» і Володимир Гройсман. Останній має найменший вплив.

Таку думку ефірі інформаційно-аналітичного ток-шоу «Почути Україну» (щоп’ятниці о 21:30 на телеканалі ZIK) висловила народний депутат Олена Сотник.

«В уряді виникає багато конфліктів. Пан Гройсман далеко не всіх міністрів контролює. Його вплив поширюється лише на конкретне коло. Міністр інфраструктури Володимир Омелян взагалі випадає із двох полюсів цієї системи. Він залишився сам по собі. Очевидно, що БПП було б вигідно, якби його місце зайняв нардеп Ярослав Дубневич. Взагалі, якщо говорити відверто, голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун є людиною пана Дубневича. Тому точаться і будуть точитися баталії, у яких замішаний Президент», – пояснює Олена Сотник.

Гостя програми додає, що зараз відбувається конфлікт впливу. Проте не всі політики є чиїмись підставними особами.

«Щиро кажучи, у жодній сфері не з’явилися прозорі механізми. Все через внутрішні міжусобиці у нашій політиці. Проте я хочу відзначити політика, яка є білою вороною в уряді. Це в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Її з усіх сторін намагаються витиснути. Але цього не вдається зробити, бо вона має підтримку серед міжнародних партнерів і організацій», – каже Олена Сотник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 20:00:24