п'ятниця, 14 квітня, 2017, 11:40 Суспільство
Волонтерство не може підміняти владу, – Доній

Робота волонтерів не повинна замінювати владу. Попри це волонтери не повинні припиняти допомагати потребуючим та виявляти шахраїв, які наживаються на благодійних коштах. Адже три українських революції не були б можливими без добрих людей.

Про це в ефірі програми «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) заявив громадський діяч Олесь Доній.

«Ми ніколи не позбудемося шахраїв, зокрема, у сфері волонтерства. Наприклад, у мене був випадок, коли мене запросили на один із телеканалів України, щоб обговорити тему наслідків Майдану,  де з чотирьох запрошених один виявився аферистом. Цей чоловік розповів, що 30 днів лежав в комі, і що йому потрібні гроші на квиток, щоб доїхати на Закарпаття. І я вирішив, що це невеликі кошти, і мені захотілось йому допомогти. Згодом через Інтернет я дізнався, що багатьох людей цей чоловік розвів на гроші, розповідаючи, що він волонтер»,  – громадський діяч Олесь Доній.

Цей прикрий випадок, безперечно, не відбиває бажання допомагати людям.

«Три великих українських революції за останні 25-30 років сталися лише завдяки добровольчому руху, так званому волонтерству. Це і Революція на граніті, де я був одним з керівників, Помаранчева революція і Євромайдан, де я був активістом. І нам завжди приносили намети, розкладачки і будь-який реманент. І це теж волонтерство, бо це добровольчий рух», – сказав Доній.

Водночас, на його думку, важливим є те, що волонтерство не може підміняти владу.

«Але все-таки волонтерство скасовувати не потрібно, доброчинство скасовувати не потрібно. Це потяг українців до допомоги ближньому і своїй нації. А те, що у нас проблеми з державою і з владою, це абсолютно справедливе підводить до того, що треба змінювати владу», – прокоментував громадський діяч Олесь Доній.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 17:41:39