п'ятниця, 14 квітня, 2017, 21:12 Київ
У Києві відкрили «Будинок вільної Росії»

«Будинок Вільної Росії» його засновники називають платформою для діалогу про російсько-українські відносини. Російські емігранти збираються обговорювати тут в анексію Криму, конфлікт на Донбасі і Росію без Путіна.

Про це повідомляє «Громадське».

Відкрили Будинок ті ж люди, які раніше заснували в Україні проект «ЕмігРаша». Ця програма допомоги російським політв’язням і емігрантам. Спонсори – західні грантодавці.

«Будинок Вільної Росії» потрібен і Росії, і Україні, кажуть організатори. До громадської ради цієї організації увійшли люди різних професій: журналісти Євген Кисельов і Катерина Сергацкова, політолог Михайло Сава, керівник Міжнародної Гельсінської асоціації Данило Мещеряков та керівник організації КримСос Таміла Ташева.

«Ми говоримо про «Будинку Вільної Росії» як про майданчик спілкування всіх адекватних людей як в Україні, так і в Росії», – розповідає Таміла Ташева, керівник організації «Крим SOS». – «Для мене наприклад «Будинок Вільної Росії» – це можливість працювати в тому числі з правозахисниками, адвокатами, з усіма тими людьми, які працюють з темою Криму, які, звичайно, ж не визнають незаконну анексію Російською Федерацією. Це хороша можливість для діалогу, для обміну досвідом».

Всі заходи які будуть проходити в Будинку Вільної Росії обіцяють транслювати в прямому ефірі. А двері його, як стверджують організатори, відкриті для всіх.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 04:13 :12