Новини » Події 14 квітня, 2017, 18:40
Артеменко назвав причину обшуків у Міжнародному центрі перспективних досліджень

За текстом постанови, яку виніс вчора суд, причиною обшуків стало те, що Василь Філіпчук був замовником плану, який я, начебто, на виконання його злочинного умислу передав оточенню Трампа ще у січні 2017 року.

Про це у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Андрій Артеменко.

Нагадаємо, вчора, прокуратура Криму спільно з співробітниками СБУ провели обшук у приміщенні офісу громадської організації Міжнародний центр перспективних досліджень. Зокрема, послугами цієї організації користувався народний депутат Верховної Ради України Андрій Артеменко. Проте, за словами самого нардепа, обшуки у центрі проводилися незаконно.

«В ухвалі, яку вчора виніс слідчий суддя Голосіївського суду йдеться про те, що наприкінці 2016 року Василь Філіпчук та політичні кола, які він представляє, аби збурити українське суспільство, надали народному депутатові Артеменку, тобто мені, певний план. У подальшому я мав би передати його представникам американської сторони. Зокрема, як йдеться в ухвалі, обов’язковою умовою плану Філіпчука, була його передача Америці, одразу ж після інавгурації президента США Дональда Трампа та висвітлення цієї позиції у ЗМІ», – коментує Андрій Артеменко.

Зокрема нардеп зауважив, що обшук, який вчора відбувся в офісі Міжнародного центру перспективних досліджень проводився із порушенням чинного законодавства та прав і свобод громадянина України – Василя Філіпчука.

«Такої нісенітниці у своєму житті я ще не бачив. Більше того, як можна про таке говорити, якщо за життя я бачив Філіпчука лише тричі. Першого разу ми зустрілися на конференції. Вдруге – 21 лютого 2017 року у приміщенні Міжнародного центру перспективних досліджень, де, власне і проводився обшук. Останній раз я побачив його вчора. Філіпчук зателефонував мені та повідомив про обшук офісу організації, який, до речі, відбувся із порушенням чинного законодавства та прав і свобод громадянина України – Філіпчука. Більше того, порушувалися права й тих людей, які знаходилися, безпосередньо у приміщенні, де тривав обшук. Окрім цього, у даному будинку перебували люди, які не мають жодного відношення, як до Філіпчука, так і до мене», – зауважив Артеменко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 14:04 :07