четвер, 13 квітня, 2017, 12:38 Львів
У Дрогобицькому районі непридатні водні об’єкти готують до списання

Учора, 12 квітня, заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник провів засідання районної комісії з питань списання гідротехнічних споруд та водних об’єктів, непридатних до використання.

 Обговоривши першочергові завдання, комісія вирішила продовжити свою роботу в населених пунктах району, зокрема, вона провела обстеження водних об’єктів на території Модрицької сільської ради.

Комісія рекомендувала сільському голові та директору ДП «Дрогобицьке лісове господарство» звернутись у відповідні ліцензовані організації для проведення аналізів води у даних водних об’єктах з метою визначення їх придатності для ведення господарської діяльності, зокрема, риборозведення, відпочинку тощо. У випадку непридатності водних об’єктів, йшлося про необхідність проведення гідрологічних і гідрогеологічних вишукувань з метою можливості подальшого проведення рекультиваційних робіт, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 10:19 :44