live
Новини » Політика

Тимошенко хоч і критикувала Вовка, але на cлухання його у Раді не прийшла,– експерт

Юлія Тимошенко активно критикує діяльність голови НКРЕКП, наголошуючи на тому, що її партія зуміє знайти вихід із енергетичних проблем. Проте на сьогоднішньому засіданні, де доповідав Дмитро Вовк, лідер «Батьківщини» не прийшла.

Про це в прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 10:00 – 12:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK зазначила політолог Світлана Кушнір.

«Цікаве спостереження. В залі ми не побачили представника «Батьківщини» Юлію Тимошенко. Це не просто так. Напередодні вона заявляла, що Дмитро Вовк спровокував грабіжницькі тарифи і за це його треба звільнити. Крім того, вона додала, що лише її партія знає, як вийти із ситуації», – підмітила гостя програми.

Якщо б на сьогоднішньому засідання ВР була Юлія Володимирівна, то мусила б висунути пропозиції вирішення енергетичного питання, переконана експерт.  

«Дуже дивно, що сьогодні не було лідера «Батьківщини». Вона дуже добре розуміється в енергетичній «кухні». Звісно, Юлія Тимошенко викликає шквал емоцій у політиків, зокрема в Олега Ляшка. Щиро кажучи, я вважаю, що точиться політична гра. Стосується вона відносин між «Радикальною партією», у якій кажуть, що саме вони відстояли честь українських громадян, і «Батьківщиною». Але про правду їхніх відносин ми дізнаємось згодом», – пояснює політолог.Loading...
Loading...
Loading...