live
Новини » Події

Нові подробиці загибелі Гіві: Царьов розповів про загадкову дівчину з вибухівкою

«Новорос-невдаха» і колишній нардеп Верховної Ради Олег Царьов розповів нові подробиці загибелі бойовика «ДНР» Михайла Толстих (Гіві).

Про це він розповів у інтерв’ю, яке оприлюднив на своїй стоінці у мережі, передає Depo.Донбас.

За його словами, перша версія про постріл з вогнемету «Шмель» по кабінету Гіві була «не зовсім вірна».

«Наскільки мені відомо, що нібито вибухівка була принесена в кабінет Михайла Толстих заздалегідь завербованим агентом СБУ. Відомо, що це була дівчина. А вже від вибуху принесеної вибухівки здетонувала зброя, що знаходилася в кабінеті, в тому числі і вогнемет «Шмель», – розповів Царьов.

Він також зазначив, що володіє інформацією за фактом вбивства Гіві, але зараз не буде про це говорити, тому що «вважає правильним дочекатися закінчення слідства і оголошення результатів розслідування спецслужбами ДНР».

Нагадаємо, що раніше Царьов запевняв, що у Службі безпеки України є спеціальний дозвіл на ліквідацію «ворогів України», за яким, зокрема ніби то було ліквідовано Гіві та Моторолу. Царьов настільки впевнений у могутності СБУ, що вважає їхніми наступними жертвами Путіна та Шойгу.

Крім того, повідомлялося, що у «ДНР» винним у загибелі Гіві та Мотороли оголосили начальника Департаменту контррозвідки Служби безпеки України Олексія Петрова.

 Loading...
Loading...
Loading...