Новини » Суспільство

Мирославу Поповичу, який говорить про відповідальність кожного за майбутнє усіх, сьогодні – 87

Мирослав Попович. Фото: facebook.com/BlokPetraPoroshenka

Сьогодні виповнюється 87 років Мирославу Поповичу – українському філософу, академіку, кавалеру французького Ордену Почесного Легіону, директору Інституту філософії імені Сковороди, заслуженому діячу науки і техніки України.

Блок БПП у Фейсбуці, вітаючи ювіляра, з побажанням многих літ навів цитату Мирослава Поповича: «Є дуже простий приклад із сороканіжкою. Якби вона щоразу приймала для себе рішення щодо того, якою ногою зробити наступний крок, вона б збожеволіла. Відтак, сороканіжка живе за певними алгоритмами, які роблять її будні комфортними. Так само і з відповідальністю кожного за майбутнє усіх. Щойно ми виробимо в собі алгоритми відповідального громадянина, нам не доведеться щоразу поставати перед складним вибором».

Довідка.

Мирослав Попович – український філософ, академік НАН України, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор філософських наук, професор, педагог, фахівець у галузі культурології, логіки та методології науки, історії української культури, директор Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України, завідувач відділом логіки та методології науки Інституту філософії.

Loading...