середа, 12 квітня, 2017, 14:48 Політика
Розклад від Гриценка: Він президент, Саакашвілі - прем'єр

Обговорення про створення об’єднаної партії ведуться між Садовим, Саакашвілі, «Європейською партією», «Народним контролем», «Волею», «Демократичним альянсом» та «Громадянською позицією». У цьому напрямку уже зроблено багато. Якщо ж політичний союз таки відбудеться, Анатолій Гриценко готовий до виконання президентських обов‘язків, а для Саакашвілі ключовим буде варіант прем‘єра.

Про це сам Гриценко розповів під час хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 22:40 на телеканалі ZIK).

За словами Гриценка, він, разом із іншими учасниками майбутньої спільної партії, чудово розуміє, що поодинці їхні політсили не зможуть пройти у Верховну Раду, ще й отримати потужну квоту на своїх представників. Тож питання об‘єднання постало руба, адже у іншому випадку нинішня влада збереже свої високі позиції. Тож зараз ведуться активні переговори із Садовим, «Європейською партією», «Народним контролем», «Волею», «Демократичним альянсом» та із його «Громадянською позицією». При цьому усі задіяні політики обіцяли поховати особисті політичні амбіції.

«Об’єднуючись, потрібно звертати увагу на позитивний потенціал кожного. По-різному можна ставитись і до Саакашвілі, і до Садового, і до Гриценка. Але є незаперечні речі. Коли ми вже формуватимемо команду та оцінюватимемо, хто зможе бути президентом, спікером чи Генпрокурором, розглядатимемо кандидатури та те, як ці люди будуть здатні себе проявити», – розповів Гриценко.

Окрім того, він заявив: якщо запланований політичний союз таки запрацює, готовий претендувати на президентську посаду. Однак лише у тому випадку, коли із усіх учасників об‘єднання його кандидатура буде найбільш виграшною.

«Якщо стане зрозуміло, що хтось матиме більші шанси перемогти на президентських виборах, мені треба бути сволотою, щоб висувати на противагу себе», – наголосив політик.

Саакашвілі ж зможе реалізуватися у системі виконавчої влади. Хоча й сам він ніколи не наполягав на прем‘єрській посаді.

«Я думаю, що варіант прем‘єра буде для нього ключовим. Однак треба враховувати, що для підтримання кандидатури потрібно набрати 226 депутатських голосів. А ми не знаємо, яким буде розклад у майбутньому парламенті», – зазначив Гриценко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 17:41:57