Новини » Політика 12 квітня, 2017, 20:30
Доповідь керівника НКРЕКП в парламенті була неадекватною, – нардеп

Доповідь голови НКРЕКП Дмитра Вовка в парламенті була неадекватною і не отримала схвалення усіма присутніми у сесійній залі нардепами, навіть не залежно від фракції.

Таку думку висловив народний депутат України Олександр Кодола у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

Під час ранкового засідання Верховної Ради Керівник Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк повідомив про свою відставку та заявив, що рішення про його звільнення вже ухвалено.

«Суть виступу Дмитра Вовками була нечіткою. Він намагався перекладати відповідальність то на депутатів, які приймали певні закони, то на Кабінет міністрів України. Однак варто нагадати, що НКРЕКП – це незалежний регулятор, який самостійно встановлює тарифи», – наголосив Олександр Кодола.

Голова Комісії Вовк аргументував свою правоту тим, що він є тільки виконавцем і виконує коаліційну угоду.

«Судячи з доповіді Дмитра Вовка, посилання на коаліційну угоду та звинувачення депутатів – це своєрідний механізмів захисту. Адже конкретно, саме рішення про введення абонплати на газ, це була виключно прерогатива НКРЕКП», – зауважив нардеп.

Згідно із чинним законодавством, призначає і звільняє керівника НКРЕКП Президент України. Проте нещодавно, додає депутат, у парламенті ухвалили новий закон, згідно із яким весь новий склад регулятора буде визначатися через конкурс. Наразі ж вже відбувається робота над формуванням конкурсної комісії, яка буде обирати членів НКРЕКП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 11:06 :46