Новини » Львів 11 квітня, 2017, 16:37
Львівщина на 80% виконала весняну призовну кампанію, – військовий комісаріат
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Сьогодні, 11 квітня, у Залізничному військовому комісаріаті міста Львова відбулася урочиста відправка призовників на строкову службу у рамках весняної призовної кампанії.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Олександр Тіщенко, головний військовий комісар Львівської області, розповів про особливості весняної призовної компанії на Львівщині.

«У цей весняний призов ми набрали більше 700 хлопців віком від 20 до 27 років, таким чином виконавши на 80% доручення. Ті, хто має вищу освіту, будуть служити рік, а ті, хто її немає, то півтора. У зону АТО ці хлопці направлені не будуть. «Дідовщини» у нас немає. Ми беремо в армію призовників для того, щоб тут, у тилу, вони змінили контрактників. А контрактники відповідно потрапили на Схід. Порівняно з осінньою кампанією, то ми набрали на 50 людей менше. Громадяни, яким виповнилося 18 років, мають прийти на призовні пункти, щоб отримати відстрочку. Хочу сказати, що оповіщенням призовників повинні займатися органи місцевого самоврядування, однак, вони цього належно не виконують – не виписують і не вручають повісток. Тому комісаріати роблять цю функцію досі», - відзначив Олександр Тіщенко і додав, що зараз, армія України дуже добре забезпечена, немає на що жалітися, за кожного призовника чи контрактника переживають і цінують.

Також військові комісари запевнили, що переховуватися не потрібно і це у майбутньому буде безрезультатно. Були випадки, коли комісари приходили додому призовників, а їм батьки відкривали двері і казали: «Ми будемо ховати сина, а ви шукайте!». Минулого року було порушено 25 таких кримінальних справ.

До кінця року комісаріат Львівської області планує перевести всі документи в електронний формат і подати у Єдиний державний реєстр. Тоді, без відмітки комісаріату буде неможливо отримати ні працевлаштування, ні, як відзначають комісари, «навіть заплатити за світло».

Уже сьогодні перших сто призваних хлопців Львівщини будуть відправлені у бойові частини, що розташовані у Десні, Старичах, Полтаві та Миколаївщині.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 01:18 :57