Новини » Політика

Ілля Новіков пояснив, чому Інтерпол не шукає представників «сім’ї Януковича»

Інтерпол запити проти представників «сім’ї Януковича» з великою ймовірністю відхиляє як політично вмотивовані. Але це зовсім не означає, що запити несправедливі.

Про це розповів Ілля Новіков, російський адвокат, опозиціонер, в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK), коментуючи ймовірність видачі Україні втікачів із «сім’ї Януковича».

За словами адвоката, Інтерпол дуже строго підходить до такого типу запитів. «Коли бачать, що змінився режим і запитують видачу діячів попереднього, то таке питання буде розглядатися дуже обережно і швидше за все буде відхилене», – пояснив Ілля Новіков.

Також юрист висловив думку, що реальних перспектив отримати втікачів-політиків у Лук’янівському СІЗО майже нема. «До зміни режиму в Росії ці люди, швидше за усе, спокійно житимуть. А що буде після – важко сказати. Залежатиме від того, як ця зміна відбудеться», – вважає адвокат.

Водночас Ілля Новіков спробував спрогнозувати дії представників «сім’ї Януковича» після зміни влади Путіна в Росії.

«Почувши скрип в обшивці корабля, вони можуть пошукати іншого пристановища. У нас є Середня Азія, є Латинська Америка. Не виключено, що їх прийме якась держава, під приводом боротьби з корупцією», – вважає адвокат Новіков.

Loading...