Новини » Економіка 10 квітня, 2017, 9:33
Нацкомісія з енергетики сьогодні вирішуватиме, що робити з абонплатою за газ
Фото: dt.ua
Фото: dt.ua

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у понеділок розгляне питання про призупинення та внесення змін до деяких постанов регулятора у сфері природного газу «з метою недопущення підвищення загального рахунку для населення».

Про це пише УНН.

«Враховуючи соціальну значимість цього питання НКРЕКП виступає за додаткове опрацювання з метою захисту населення та непідвищення загального рахунку; проведе додаткові консультації з Кабінетом Міністрів України в частині компетенцій, що безпосередньо залежать від уряду, а саме – поширення субсидій на послуги з транспортування та розподілу природного газу; ініціює додатковий період для адаптації споживачів з найменшими типорозмірами та перенесе запровадження окремої плати для цієї категорії споживачів до прийняття рішення по зниженню тарифів на теплову енергію», – йдеться у повідомленні НКРЕКП.

Вказано також, що на відкрите засідання НКРЕКП на 10 квітня 2017 року виноситься питання про призупинення та внесення змін до деяких постанов регулятора у сфері природного газу «з метою недопущення підвищення загального рахунку для населення».

Як відомо, з 1 квітня українці мали платити за газ за двома показниками. Це сталося через розмежування ціни газу і вартості його транспортування і постачання. Зокрема, за рішенням НКРЕКП, з 1 квітня українці окремо мали платити абонентську плату при оплаті газопостачання.

Також нагадаємо, НКРЕКП планує на три місяці призупинити рішення про запровадження абонплати на газ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 01:18 :32