Новини » Економіка 10 квітня, 2017, 17:21
«Нафтогаз» та «Укртрансгаз» домовились із операторами ГТС у ЄС
Фото: apostrophe.com.ua
Фото: apostrophe.com.ua

Щойно НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Укртрансгаз» підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо спільної оцінки можливостей співпраці у використанні та розвитку газотранспортної системи (ГТС) України з компаніями Snam S.p.A. (Італія) та Eustream a.s. (Словаччина) – одними з найбільших та найдосвідченіших операторів ГТС в Євросоюзі.

Про це у Фейсбуці повідомив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Меморандум підписали в присутності Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, Комісара ЄС з енергетики та кліматичних дій М.А. Каньєте та Міністра економічного розвитку Італії К. Календи.

«Це добрий сигнал про довіру до України та про впевненість у важливості нашої ГТС для Європи. Ми переконані, що збережемо свої позиції на ринку транспортування газу. А та співпраця, яка сьогодні розвивається, дозволить використати міжнародний досвід і знання для трансформації українського оператора за європейськими стандартами.

Інтерес у співробітництві висловили також інші європейські оператори, плануємо провести конкурс на кращу пропозицію співробітництва. Остаточне рішення щодо можливого партнерства, згідно із Законом «Про ринок природного газу», прийматиме українська влада», – написав В.Гройсман.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 16:44 :24