Новини » Суспільство 10 квітня, 2017, 17:00
Cпілка кінематографістів України вирішила виключити Джигурду зі своїх лав
Микита Джигурда з паспортом «ДНР». Фото: rbc.ua
Микита Джигурда з паспортом «ДНР». Фото: rbc.ua

Національна спілка кінематографістів України ухвалила виключити російського актора Микиту Джигурду зі спілки за антидержавні висловлювання щодо України та отримання паспорта «ДНР».

Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Спілки.

«23 березня 2017 року відбулося чергове засідання секретаріату правління НСКУ, на якому було розглянуто питання «Про виключення з НСКУ кіноактора Микити Джигурди». Заслухавши інформацію голови Спілки Тараса Ткаченка, Секретаріат Правління НСКУ ухвалив виключити Микиту Джигурду із лав НСКУ за антидержавні висловлювання по відношенню до держави Україна, одержання паспорта так званої «ДНР» та порушення статутних положень Спілки та етичних вимог», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що подання секретаріату спілки про позбавлення М.Джигурди членства у Спілці буде розглянуто на найближчому пленумі правління НСКУ, який, згідно зі статутом спілки, уповноважений приймати такі рішення.

Нагадаємо, 9 березня повідомляли, що російський актор Микита Джигурда отримав паспорт самопроголошеної «ДНР».

Пізніше ватажок самопроголошеної Донецької народної республіки Олександр Захарченко підписав указ про позбавлення Микити Джигурди «громадянства ДНР».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 09:02 :28